Puzzle Oceán s rybami Janod v okrúhlom kufríku 24 dielov od 3 - 6 rokov

Popis produktu

Puzzle Oceán s rybami značky Janod je nádherná skladačka vhodná pre deti od 3 do 6 rokov. Detské puzzle je tvorené 24 dielikmi, poskladané má veľkosť 50*40 cm. Puzzle s rybkami a zvieratkami z oceánu ukazuje deťom podmorský svet. Detské puzzle rozvíjajú logické myslenie, pozornosť a pamäť detí. Deti pomocou tohto pekného puzzle spoznávajú morské živočíchy, učia sa rozpoznávať zvieratká, farby. Skladaním puzzle sa rozvíja jemná motorika, deti sa učia vnímať vzťah medzi časťami a celkom.

Detské puzzle s 24 dielikmi je veľmi zaujímavá nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb. Puzzle sú v praktickom balení – v kufríku, takže puzzle nebude len tak rozhádzané po celej izbe, ale bezpečne uskladnené. Skladaním puzzle sa rozvíja motorika rúk, deti spoznávajú zvieratká, farby a učia sa trpezlivosti. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa.

Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť, ďalej rozvíjajú logické myslenie a pamäť, deti spoznávajú a objavujú nové predmety. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému francúzskemu dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá vyvíja prvotriedne edukačné hračky pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky.

Vlastnosti          

  • detské puzzle 24 dielov
  • motív podmorského sveta
  • rozmery 50*40 cm
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 3 do 6 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej motoriky, logického myslenia, poznávanie sveta
  • v praktickom kufríku
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery50*40 cm
Rozmery balenia23*7*22 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,68 kg
Dieliky puzzle24
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné