Puzzle Neon Series, Neon World map Educa 1000 dielov od 12 rokov

Popis produktu

Balenie puzzle pre deti aj dospelých s motívom World map – mapa sveta má spolu 1000 kusov dielikov, s ktorými sa dobre manipuluje a výborne do seba pri skladaní zapadajú. Motívom týchto puzzle je obrovská mapa sveta, ktorá určite nesmie chýbať v zbierke žiadneho zberateľa a priaznivca skladačiek puzzle. Obraz na puzzle je svetová mapa obsahujúca všetky kontinenty, moria, ostrovy, súostrovia i mnohé geografické zaujímavosti. Milovníci či zberatelia puzzle s motívmi máp určite ocenia vo svojej zbierke aj fluoreskujúce puzzle Neon World map. Puzzle je taktiež vhodné pre školopovinné deti, ktoré si pri skladaní precvičia svoje zemepisné znalosti.

Zažite vďaka tomuto očarujúcemu svietiacemu puzzle na moment pocit, ako keby ste sa dívali na celý svet z vesmíru.  Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov, ktoré po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle pre deti aj dospelých sú vyrobené z kvalitného materiálu. S jednotlivými dielikmi puzzle sa dobre manipuluje a jednoducho sa skladajú. Zložené puzzle pre deti i dospelých je možné rozložiť a po nejakom čase opäť poskladať, alebo ich zlepiť špeciálnym lepidlom Fix Puzzle, zarámovať a zavesiť napríklad na stenu vášho príbytku namiesto mapy. Poskladané puzzle môže slúžiť aj ako skvelá učebná pomôcka pre deti, no svoje zemepisné znalosti si môžu overovať aj počas samotného skladania.. Puzzle Educa môžu byť vhodným darčekom pre vašich blízkych alebo sa nimi môžete potešiť aj sami.

Puzzle s motívom Neon World map môže byť skvelým darčekom aj pre zberateľov svetových máp,či vaše školopovinné ratolesti.  Skladanie puzzle je výbornou formou aktívneho trávenia voľného času, ktoré môžete absolvovať aj s celou rodinou. Puzzle výborne pomáhajú zrelaxovať, pretože pri skladaní sa sústredíte len na detaily vášho motívu. Skladanie zlepšuje pamäť, cibrí predstavivosť, rozvíja fantáziu a zvyšuje koncentráciu. Puzzle španielskej výroby Educa majú vysoko kvalitné prevedenie, ktoré splní i potreby náročného nadšenca skladčiek puzzle. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 12 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 68*48 cmŠpanielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej zbierke. Vyberte si tie najkrajšie puzzle ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčarodina
Vekod 12 rokov
PôvodSpain
Rozmery68*48 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle1000
Note+ Fix Puzzle
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné