Puzzle Pixar 2 Disney Multi 4 Junior Educa 20-40-60-80 dielov od 4 rokov

Popis produktu

Detské puzzle Multi 4 sú krásne detské puzzle s Disney motívmi, ktoré zabavia chlapcov aj dievčatá od 4 rokov. Motív týchto puzzle pre deti sú obrázky animovaných filmov zo štúdia Pixar, ktoré poznajú deti po celom svete. Balenie obsahuje až 4 druhy puzzle s rôznymi obrázkami - po 20, 40, 60 a 80 dielikov. Vzhľadom na rôzny počet dielikov rastú spolu s dieťatkom, zabavia sa s nimi dlhé roky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu.

Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto detské puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami. Jednotlivé dieliky puzzle pre deti sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Veľkosť obrázku po poskladaní je 28*20 cm.

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery28*20 cm
Rozmery balenia37*27*6 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle20-40-60-80
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.