Puzzle Miniature Series - Guernica, Pablo Picasso Educa 1000 dielov od 12 rokov

Popis produktu

Puzzle pre deti i dospelých s motívom obrazu Guernica. Puzzle majú miniatúrne rozmery. Motív týchto puzzle je slávny obraz Guernica, ktorý zachytáva španielsku občiansku vojnu. Obraz pochádza z dielne slávneho španielskeho maliara Pabla Picassa, ktorý takmer celý život prežil vo Francúzsku. Picasso je zaraďovaný do umeleckého štýlu kubizmus, typický svojimi geometricky presnými tvarmi. Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto puzzle pre deti i dospelých sú polepené zaujímavými obrázkami, s najrôznejšími motívmi, akými sú slávne obrazy, scenérie, fotografie zvierat či vecí, alebo filmové motívy. 

Súčasťou balenia je aj špeciálne lepidlo Fix Puzzle, ktorým sa dajú puzzle pre deti i dospelých po poskladaní zafixovať a zavesiť napríklad na stenu. Obrázok je vo veľmi dobrej kvalite, krásnom prevedení, s jasnými a autentickými farbami. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu.  Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 12 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 46*30 cm. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79
Technické parametre
Vekod 12 rokov
PôvodSpain
Rozmery46*30 cm
Rozmery balenia25,5*16,5*6,5 cm
Dieliky puzzle1000
Poznámka+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...