Puzzle Mini Cubes Santoro London Gorjuss Educa 100 dielov 5 druhov od 6 rokov

Popis produktu

Puzzle pre deti s motívom Santoro London Gorjuss. Puzzle Mini Cubes potešia všetky deti a najmä dievčatká, ktoré sa môžu tešiť na 5 druhov rôznych puzzle, pričom každé puzzle obsahuje 100 dielikov. Puzzle sú vhodné pre dievčatá od 6 rokov. Každé balenie puzzle obsahuje 100 dielikov, ktoré sú zabalené v elegantnej krabičke. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok a sú kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. 

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Skladanie puzzle je zábavná činnosť, ktorú môže spolu vykonávať aj celá rodina alebo partia priateľov. Puzzle sú populárne po celom svete a priaznivo pôsobia na predstavivosť a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 6 rokov. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. 

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 6 rokov
PôvodSpain
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle100
Set produktovÁno
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...