Puzzle Mickey Mouse v kufríku Educa 25-20-16-12 dielov, progresívne od 24 mes

Popis produktu

Puzzle Mickey Mouse v kufríku je fantastická sada hier od španielskeho výrobcu Educa pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov. Balenie obsahuje až 4 druhy puzzle - po 25, 20, 16 a 12 dielikov, všetko s motívom obľúbenej rozprávky Mickey Mouse. Vzhľadom na rôzny počet dielikov rastú spolu s dieťatkom, zabavia sa s nimi dlhé roky. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný a odolný. Puzzle po poskladaní tvoria pekné celistvé obrázky. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi veľmi jednoduchá a zábavná. Puzzle sa dajú po poskladaní jednoducho rozložiť a uložiť späť do krabice. Deti si pri skladaní puzzle užijú dlhé hodiny zábavySkladanie puzzle je veľmi obľúbená zábava pre celú rodinu.

Vhodným spôsobom rozvíja detskú logiku, predstavivosť a manuálnu zručnosť. V deťoch sa rozvíja zmysel pre detail, trénujú si koncentráciu a trpezlivosť. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zlepiť lepidlom, dať do rámika a vytvoria tak štýlový obraz. Španielsky výrobca Educa je kvalitný producent detských hračiek, ktoré nielen zabávajú, ale aj vzdelávajú a rozvíjajú. Špecializuje sa najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier pre deti. Hračky Educa spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, preto sú pre hry vašich detí bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych náučných hier a puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nesmú chýbať vo vašej kolekcii.

Hračky Educa zaručia skvelú zábavu pre celú rodinu. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych náučných hier a puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nesmú chýbať vo vašej kolekcii. Hračky Educa zaručia skvelú zábavu pre celú rodinu. puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodŠpanielsko
Rozmery16*16 cm
Rozmery balenia25*26*6 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle73
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.