Puzzle Mickey and the roadster racers SuperPack 4 v 1 Educa 2xdomino, puzzle, pexeso

Popis produktu

Detské puzzle SuperPack Mickey and the roadster je úžasná sada hier vhodná pre deti od 3 rokov. Je inšpirovaná slávnou animovanou postavičkou Mickeyho, ktorý preteká na autíčku. Je to skvelá sada plná zábavy pre celú rodinu alebo priateľov. Obsahuje štyri hry v jednom: 2 x puzzle, pexeso a domino. Obrázky puzzle majú 2x25 dielikov. Sada puzzle, pexesa a domina poskytuje kopec zábavy a vzrušenia v každej hre. Obrázky v hre sú veľmi kvalitné a plné farieb.

Detské puzzle sú skvelou logickou hrou na rozvíjanie pamäťových schopností, predstavivosti a zároveň je to zábavná forma ako stráviť nielen dlhé zimné večery. Navyše po poskladaní sa dajú puzzle zlepiť a zavesiť na stenu, či nástenku ako pekný obrázok alebo znova rozložiť a uložiť do krabičky. Pexeso je nadčasová hra, ktorá deti zabaví na dlhý čas. Hrou s pexesom a dominom si deti trénujú vizuálnu pamäť.

Educa je španielska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu logických hračiek, vzdelávacích hier či puzzle. SuperPack Mickey je kvalitný európsky výrobok spĺňajúci všetky bezpečnostné a kvalitatívne kritériá. Hry sú vhodné pre všetky deti od 3 rokov. Puzzle, domino a pexeso s animovaným motívom Mickey and the roadster je výborným tipom na darček pre chlapcov aj dievčatká so záľubou v skladaní puzzle a hraní spoločenských hier.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery balenia41*29*6 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.