Puzzle pre deti Meter Lemon Ribbon Educa 33 dielov a Fix lepidlo

Popis produktu

Puzzle Meter Lemon Ribbon sú kvalitné puzzle pre deti od španielskeho výrobcu Educa s motívom rôznych veselých zvieratiek a obsahujú až 33 veľkých dielov, z ktorých sa dá zložiť veľký obrázok s rozmermi 96*30 cm. Puzzle sa po poskladaní dajú zlepiť priloženým Fix lepidlom. Puzzle majú na bočnej strane meter, vďaka ktorému sa môžu detičky odmerať, aké sú vysoké. Vďaka tejto funkcii budú mať rodičia prehľad o tom, ako rýchlo ich deti rastú. Puzzle 

Veselé puzzle s metrom potešia každé dieťa. Po poskladaní puzzle tvoria celistvý obrázok. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete.

Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia. Educa  sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier nielen pre deti. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
PôvodŠpanielsko
Rozmery96*30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle33
Note+ Fix Puzzle
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.