Puzzle rytiersky zámok Detectives Castle Educa hľadaj 30 predmetov 50 dielne od 4 rokov

Popis produktu

Puzzle rytiersky zámok Detectives Castle od španielskeho výrobcu Educa sú vynikajúce puzzle s motívom stredovekého zámku s drakom, ktoré zabavia deti od 4 rokov pri skladaní a zároveň sa zahrajú aj na detektívov. Puzzle tvorí 50 kvalitných dielikov, ktoré sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Súčasťou balenia je aj kartička, na ktorej je zobrazených 30 predmetov, ktoré sa budú chlapci aj dievčatá snažiť nájsť na poskladanom obrázku puzzle. Hravým spôsobom si tak cibria pozornosť a cit pre detail, takisto aj fantáziu a predstavivosť. Spoznávajú nové veci a predmety, zlepšuje sa aj ich priestorové videnie.

Detské puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok, jeho veľkosť je 28*40 cm. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto detské puzzle sú polepené pestrofarebným obrázkami zámku, draka, rytierov, princeznej a rôznych rozprávkových bytostí. Jednotlivé dieliky puzzle pre deti sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. 

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 4 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery28*40 cm
Rozmery balenia32*22*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle50
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.