Puzzle Mapa sveta s monumentmi Educa 150 dielov od 7 rokov

Popis produktu

Puzzle pre deti s motívom Mapa sveta s monumentami. Motív týchto puzzle tvorí mapa celého sveta s rôznymi slávnymi monumentmiDetské puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Náučné puzzle sú vhodné pre deti od 7 rokov.

Balenie puzzle obsahuje 150 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden veľký obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 39€ SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 7 rokov
PôvodSpain
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle150
Farbamodrá
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha