Puzzle Viktoria Frances - magnetická kocka Educa 27 dielov od 9 rokov

Doprava
Výrobca: Educa Kategória: Rozprávkové kocky Kód: EDU14061
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Puzzle pre deti s motívom ilustráciií od Viktoria Frances. Motív týchto puzzle sú ilustrácie od známej umelkyne Viktoria Frances, na ktorých sú väčšinou dievčatá, prípadne aj muži, v tmavých odevoch, s vlasmi fialových odtieňov, čiernych alebo tmavočervených. Balenie puzzle obsahuje 27 dielikov - kociek. Puzzle pre deti po poskladaní tvoria jeden obrázok na každej strane. Obrázky na týchto puzzle sú v 3 rôznych kombináciách - dokopy to je až 18 rôznych motívov na každej ploche kocky.

Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto puzzle pre deti i dospelých sú polepené zaujímavými obrázkami, s najrôznejšími motívmi, akými sú slávne obrazy, scenérie, fotografie zvierat či vecí, alebo filmové motívy. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Kocky týchto puzzle pre deti aj dospelých sú magnetické - obrázky po poskladaní držia pokope.

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 9-99 rokov - pre každú vekovú kategóriu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Technické parametre
VekOd 9 rokov
PôvodSpain
Rozmery22,5*22,5*22,5 cm
Rozmery balenia22,5*22,5*22,5 cm
Dieliky puzzle27

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...