Puzzle Frozen Ľadové kráľovstvo Educa 500 dielov od 11 rokov

Popis produktu

Educa detské puzzle s obľúbeným motívom rozprávky Frozen - Ľadové kráľovstvo obsahuje 500 dielikov. Frozen, z dielne Disney je úspešná rozprávka o dvoch sestrách, z ktorých jedna z nich má výnimočné vlastnosti a premení celú krajinu na ľad. Obľúbenou postavou je aj snehuliak Olaf, ktorý spolu s Annou zachraňujú krajinu pred nešťastnou sestrou, ktorá chce svet ochrániť pred svojou mocou.  Detské puzzle sú skvelou logickou hrou na rozvíjanie pamäťových schopností, predstavivosti a zároveň je to zábavná forma ako stráviť nielen dlhé zimné večery.

Navyše po poskladaní sa dajú puzzle pomocou priloženého Fix lepidla zlepiť a zavesiť na stenu ako pekný obrázok, alebo znova rozložiť a uložiť do krabičky. Educa je španielska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu logických hračiek, vzdelávacích hier či puzzle. Puzzle pre deti Frozen - Ľadové kráľovstvo je kvalitný európsky výrobok spĺňajúci všetky bezpečnostné a kvalitatívne kritériá. Rozmery detských puzzle po poskladaní je 48*34 cm a sú vhodné pre všetky deti od 11 rokov. 500 dielikov puzzle zaručuje nižšiu náročnosť skladania, ktorú zvládne dieťa od 11 rokov.

Rozmery balenia sú 33,5*23,5*4,5 cm. Či už chlapec, alebo dievča, každý fanúšik Frozen sa tomuto darčeku poteší. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 11 rokov
PôvodSpain
Rozmery48*34 cm
Rozmery balenia33,5*23,5*4,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle500
Note+ Fix Puzzle
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné