Puzzle Kori Kumi Summertime, Santoro Educa 1000 dielov od 12 rokov

Popis produktu

Puzzle Kori Kumi s dizajnom od Santoro sú puzzle pre deti od španielskeho výrobcu Educa s motívom kreslenej postavičky Kori Kumi. Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov. Puzzle Kori Kumi Summertime od Santoro sú vhodné pre deti od 12 rokov. Motívom týchto puzzle je kreslený obrázok Kori Kumi, na ktorom si postavička so svojim zajačikom vychutnáva letnú jazdu na bicykli púpavovou lúkou. Postavička a dizajny Kori Kumi sú obľúbené najmä u dievčat, ktoré milujú milé módne doplnky. Santoro vyrába dizajnové batôžteky, zápisníky či peňaženky pre malé divy. Ak takú doma máte, tieto puzzle si určite zamiluje.

Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný. Puzzle po poskladaní vytvoria detailný a celistvý obrázok. Veľkosť obrázka po poskladaní je 68*48 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle pre deti a zberateľov je možné rozložiť a po nejakom čase opäť poskladať, alebo ich zlepiť špeciálnym lepidlom Fix Puzzle, zarámovať a zavesiť napríklad na stenu detskej izby. Takto vlastnoručne zhotovený obrázok skrášli každú izbu mladej dámy. 

Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete. Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a zvyšuje koncentrácia. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Puzzle Kori Kumi spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Tieto puzzle sa výborne hodia aj ako darček pre malé dámy obľubujúce doplnky s kresleným motívom Kori Kumi. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 12 rokov
PôvodSpain
Rozmery68*48 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle1000
Note+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné