Drevené puzzle kocky Picture Cube Small Eichhorn 6 kociek so 6 motívmi od 24 mes

Popis produktu

Drevené puzzle kocky Picture Cube Small od nemeckej značky Eichhorn predstavujú perfektný darček pre všetky deti od 24 mesiacov, ktoré začínajú so svojimi prvými puzzle. Didaktická 6-dielna súprava kociek obsahuje 6 rôznych motívov, vďaka ktorým sa dieťa môže tešiť na obrázok sliepočiek, kravičky, kozičky, koníka, ovečky a prasiatka. Pri skladaní si precvičia jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie. Pestrofarebné kocky vnesú do detskej izbičky tvorivú a radostnú atmosféru. Sú vyrobené z prvotriedneho brezového dreva, takže vydržia vo vašej rodine dlhé roky a potešia aj ďalšie generácie detí.

Nemecký dizajn a vysoká kvalita didaktických kociek podnecujú v deťoch rozvoj fantázie a predstavivosti, formujú ich osobnosť a individualitu. Zahrajú sa s nimi aj viaceré deti, súrodenci a kamaráti. Hra s kockami Eichhorn pomáha deťom zlepšovať technickú predstavivosť, učia sa rozlišovať nové tvary a farby. Nadčasové kocky umožňujú deťom objavovať každý deň nové herné možnosti. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Súprava kociek je vhodná aj do predškolských zariadení.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám prvotriedne drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • sada 6 drevených kociek
  • 6 zvieracích motívov
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nemecká značka Eichhorn
  • vhodné od 24 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery10,5*7 cm
Hmotnosť127 g
Dieliky puzzle6
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.