Drevené puzzle kocky Picture Cube Eichhorn 12 kociek so 6 motívmi zvieratiek

Popis produktu

Drevené puzzle kocky Picture Cube od nemeckej značky Eichhorn predstavujú skvelý darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré majú rady skladačky. Didaktická 12-dielna súprava kociek obsahuje až 6 rôznych motívov, vďaka ktorým sa dieťa môže tešiť na obrázky zvierat z džungle, safari, hôr, ľadovcov, podmorského sveta a púšte. Pri hre si precvičia jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie. Pestrofarebné kocky vnesú do detskej izbičky tvorivú a radostnú atmosféru. Sú vyrobené z prvotriedneho brezového dreva, takže vydržia vo vašej rodine dlhé roky a potešia aj ďalšie generácie detí.

Nemecký dizajn a vysoká kvalita didaktických kociek podnecujú v deťoch rozvoj fantázie a predstavivosti, formujú ich osobnosť a individualitu. Zahrajú sa s nimi aj viaceré deti, súrodenci a kamaráti. Hra s kockami Eichhorn pomáha deťom zlepšovať technickú predstavivosť, učia sa rozlišovať nové tvary a farby. Nadčasové kocky umožňujú deťom objavovať každý deň nové herné možnosti. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Súprava kociek je vhodná aj do predškolských zariadení.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám prvotriedne drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • sada 12 drevených kociek
  • až 6 motívov na skladanie
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nemecká značka Eichhorn
  • vhodné od 3 rokov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery16*12 cm
Hmotnosť426 g
Dieliky puzzle13
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.