Puzzle Jurský svet Educa

500 dielov od 11 rokov

Doprava zadarmo nad 39€
Výrobca: Educa Kategória: Puzzle 500 dielne Kód: EDU16341
12,99 €
7,59
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Puzzle Jurassic World sú puzzle pre deti od španielskeho výrobcu Educa s motívom dinosaurov z filmu Jurský svet. Balenie puzzle obsahuje 500 dielikov. Puzzle Jurassic World sú vhodné pre deti od 11 do 99 rokov. Motív týchto puzzle je pestrofarebný obrázok s vyobrazením hrôzostrašných dinosaurov. Film Jurský svet nadväzuje na slávnu sériu filmov Jurský park a je obľúbený najmä u chlapcov. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný a puzzle po poskladaní vytvoria detailný a celistvý obrázok. Veľkosť obrázka po poskladaní je 48*34 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia.

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete. Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zafixovať Fix lepidlom, ktoré je súčasťou balenia, a následne dať do rámiku a zavesiť na stenu. Takto zhotovený obrázok skrášli každú detskú izbu.Puzzle Jurassic World spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné.

 Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Technické parametre
VekOd 11 rokov
PôvodSpain
Rozmery48*34 cm
Dieliky puzzle500
Poznámka+ Fix Puzzle lepidlo

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...