Puzzle Houses Barn Landscape, Karla Gerard Educa 500 dielov od 11 rokov

Popis produktu

Balenie puzzle pre deti aj dospelých s motívom Houses Barn Landscape obsahuje spolu 500 kusov dielikov. Motívom týchto puzzle je akrylová maľba autorky Karly Gerard v sviežich farbách zobrazujúca imaginárnu ulicu, ktorá nesmie chýbať v zbierke žiadneho zberateľa a priaznivca skladačiek puzzle. Na obrázku vidíme pestrofarebné domčeky, stromy a lúky. Zaujímavosťou obrazu sú rozličné tvary a vzory, z ktorých autorka obraz vystavala. Obrázok má až snovú atmosféru, čo je spôsobené nezvyklou technikou maľby typickou pre túto autorku. Ocitnite sa vďaka tomuto očarujúcemu puzzle v uliciach zázračného mestečka a prežite svoje vlastné snové dobrodružstvo.

Balenie puzzle obsahuje 500 dielikov, ktoré po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle pre deti aj dospelých sú vyrobené z kvalitného materiálu. Zložené puzzle pre deti i dospelých je možné rozložiť a po nejakom čase opäť poskladať, alebo ich zlepiť špeciálnym lepidlom Fix Puzzle, zarámovať a zavesiť napríklad na stenu vášho príbytku, kde sa bude obrázok vynímať ako umelecké dielo, ktorým rozhodne je. Puzzle Educa môžu byť vhodným darčekom pre vašich blízkych alebo sa nimi môžete potešiť aj sami. Puzzle s motívom Houses Barn Landscape môžu byť skvelým darčekom pre milovníkov moderného umenia.

Skladanie puzzle je výbornou formou aktívneho trávenia voľného času, ktoré môžete absolvovať aj s celou rodinou. Puzzle výborne pomáhajú zrelaxovať, pretože pri skladaní sa sústredíte len na detaily vášho motívu.Skladanie zlepšuje pamäť, cibrí predstavivosť, rozvíja fantáziu a zvyšuje koncentráciu. Puzzle španielskej výroby Educa majú vysoko kvalitné prevedenie, ktoré splní i potreby náročného nadšenca skaladčiek puzzle. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 12 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 48*34 cm.  Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. Vyberte si tie najkrajšie puzzle ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 11 rokov
PôvodSpain
Rozmery48*34 cm
Rozmery balenia33,5*23,5*4,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle500
Note+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné