Drevené didaktické puzzle hodiny Teaching Clock Eichhorn 12 vkladacích čísiel od 24 mes

Popis produktu

Drevené didaktické hodiny Teaching Clock od nemeckej značky Eichhorn predstavujú skvelú hračku pre chlapcov a dievčatá už od 24 mesiacov. Hodiny sú vyrobené z prvotriedneho lipového dreva s hladkým povrchom, ich sýte a pestré farby zaujmú každé dieťa. Disponujú ciferníkom s motívom veselého medveďa s pohyblivými ručičkami a sadou vkladacích čísiel, znázorňujúcich hodiny od 1 do 12. Tie sa deti naučia vkladať do hodín v správnom poradí, pričom sa učia hravou formou rozlišovať nové tvary, farby a čísla.

Drevené hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Hodiny v sýtych farbách pomôžu deťom s rozlišovaním farieb, zlepšujú si jemnú motoriku, učia sa rátať, rozlišovať čas a rozvíjajú si fantáziu a predstavivosť. Klasické drevené hračky sú čoraz populárnejšie a vďaka prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • didaktické hodiny s vkladacími tvarmi
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 24 mesiacov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery25 cm
Hmotnosť232 g
Dieliky puzzle13
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.