Puzzle Historias De La Historia Middle Ages Educa 1000 dielov od 12 rokov

Popis produktu

Puzzle Historias De La Historia Middle Ages sú krásne puzzle pre deti od španielskeho výrobcu Educa. Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov s pekným historickým motívom. Puzzle s historickým obrázkom sú vhodné od 12 do 99 rokov. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný a odolný. Skladačka pre deti po poskladaní tvorí pekný celistvý obrázok pevnosti. Veľkosť obrázka po poskladaní je 68*48 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi veľmi jednoduchá

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená zábava pre celú rodinu. Vhodným spôsobom rozvíja detskú logiku, predstavivosť a manuálnu zručnosť. V deťoch sa rozvíja zmysel pre detail, trénujú si koncentráciu a trpezlivosť. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zlepiť lepidlom, dať do rámika a vytvoria tak štýlový obraz. Výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Puzzle spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nesmú chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý vyniká vo výrobe rôznorodých puzzle a náučných hier pre všetky vekové kategórie.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 12 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery68*48 cm
Rozmery balenia37*27*6 cm
Dieliky puzzle1000
Note+ Adeziv pentru Puzzle Fix
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.