Puzzle dopravné prostriedky Helicopter 3D Studio Educa s plastovými šróbmi od 5 rokov

Popis produktu

Puzzle dopravné prostriedky Helicopter 3D Studio potešia všetkých chlapcov a dievčatá od 5 rokov, ktoré rady skladajú stavebnice a puzzle. Balenie puzzle obsahuje kvalitnú sadu 14 dielikov z tvrdého kartónu, 18 plastových šróbov a 18 matíc, pomocou ktorých dokážu chlapci a dievčatá vyskladať 3D model helikoptéry, ktorú si môžu vystaviť na poličku a ozdobiť si tak detskú izbu. Špičkové 3D puzzle zabavia deti pri skladaní realistického modelu vrtuľníka, pričom si vyskúšajú prácu konštruktérov a mechanikov. Rozmery modelu sú 45*10*20 cm.

Skladanie puzzle a stavebníc predstavuje vynikajúcu zábavu pre všetky deti, ktoré sa pri skladaní všestranne rozvíjajú. Pri skladaní vrtuľníka deti relaxujú, zlepšujú si koncentráciu a cit pre detail, rozvíjajú si logické myslenie. Manipuláciou s drobnými dielmi si zároveň zlepšujú aj jemnú motoriku, priestorové videnie a technickú predstavivosť. Zahrajú sa na povolanie konštruktérov, čím sa približujú svetu dospelých a získavajú sebadôveru vo vlastné schopnosti.

V ponuke firmy Educa sa nachádzajú krásne puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej zbierke. Vyberte si tie najkrajšie puzzle, ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne kritériá a normy Európskej únie, takže sú bezpečné aj pre hru detí. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 5 rokov
PôvodSpain
Rozmery45*10*20 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.