Puzzle Genuine XXL Západ slnka so starým otcom Educa 300 dielov od 12 rokov

Popis produktu

Balenie puzzle pre deti aj dospelých s motívom Sunset with Grandpa má spolu 300 kusov dielikov s väčšími rozmermi pre jednoduchšiu manipuláciu a prehľadnosť. Motívom týchto puzzle je olejová maľba v pestrých farbách, ktorá zaujme každého priaznivca skladačiek puzzle. Na obrázku vidíme letnú krajinku s jazierkom a lesným domčekom, ktorá pôsobí veľmi idylicky. Témou portrétu je nádherný západ slnka pomedzi stromy, na ktorý sa díva vnuk so svojim dedkom na móle pri jazere. Očarujúci život letnej krajiny z obrázka vás prinúti zaspomínať si na vaše posledné letné dobrodružstvo.

Vneste si aj vy kúsok letnej idyly do vášho domova s puzzle od Educa. Balenie puzzle obsahuje 300 XXL dielikov, ktoré po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle pre deti aj dospelých sú vyrobené z kvalitného materiálu. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu a jednoduchšie skladanie. Zložené puzzle pre deti i dospelých je možné rozložiť a poskladať ich po nejakom čase opäť, alebo ich zaliať špeciálnym lepidlom Fix Puzzle, zarámovať a dekorovať ním napríklad steny vášho príbytku. Puzzle Educa môžu byť vhodným darčekom pre vašich blízkych alebo sa nimi môžete potešiť aj sami.

Puzzle výborne pomáhajú zrelaxovať, pretože pri skladaní sa sústredíte len na detaily vášho motívu. Skladanie puzzle je výbornou formou aktívneho trávenia voľného času, ktoré môžete absolvovať aj s celou rodinou. Skladanie zlepšuje pamäť, cibrí predstavivosť, rozvíja fantáziu a zvyšuje koncentráciu. Puzzle španielskej výroby Educa majú vysoko kvalitné prevedenie, ktoré splní i potreby náročného nadšenca skaladčiek puzzle. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 12 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 68*48 cm. Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. Vyberte si tie najkrajšie puzzle ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
Vekod 12 rokov
PôvodSpain
Rozmery68*48 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle300
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné