Puzzle Genuine XXL Eiffelova veža Educa 300 dielov od 12 rokov

Popis produktu

Balenie puzzle pre deti aj dospelých s motívom Eiffel Tower obsahuje spolu 300 kusov dielikov väčších rozmerov pre jednoduchšiu manipuláciu a prehľadnosť pri skladaní. Motívom týchto puzzle je olejová maľba v teplých jesenných farbách zachytávajúca romantickú atmosféru v okolí parížskej Eiffelovej veže, ktorá nesmie chýbať v zbierke žiadneho zberateľa a priaznivca skladačiek puzzle. Na obrázku vidíme romantické dvojice i parížskych obyvateľov vychutnávajúcich si jesennú prechádzku v okolí tejto parížskej dominanty. Či už ste v Paríži sami boli alebo nie, romantická atmosféra z obrázka s množstvom výnimočných detailov vás vtiahne natoľko, že sa budete cítiť, akoby ste ulicami Paríža práve kráčali.

Ocitnite sa vďaka tomuto očarujúcemu puzzle v parížskych uliciach a prežite svoje vlastné romantické dobrodružstvo. Balenie puzzle obsahuje 300 XXL dielikov, ktoré po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle pre deti aj dospelých sú vyrobené z kvalitného materiálu. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu a jednoduchšie skladanie. Zložené puzzle pre deti i dospelých je možné rozložiť a po nejakom čase opäť poskladať, alebo ich zlepiť špeciálnym lepidlom Fix Puzzle, zarámovať a zavesiť napríklad na stenu vášho príbytku, kde sa bude obrázok najviac vynímať. Puzzle Educa môžu byť vhodným darčekom pre vašich blízkych alebo sa nimi môžete potešiť aj sami.

Puzzle s motívom Eiffelovej veže môže byť skvelým darčekom pre milovníkov francúzskej kultúry a umenia. Skladanie puzzle je výbornou formou aktívneho trávenia voľného času, ktoré môžete absolvovať aj s celou rodinou. Puzzle výborne pomáhajú zrelaxovať, pretože pri skladaní sa sústredíte len na detaily vášho motívu.Skladanie zlepšuje pamäť, cibrí predstavivosť, rozvíja fantáziu a zvyšuje koncentráciu. Puzzle španielskej výroby Educa majú vysoko kvalitné prevedenie, ktoré splní i potreby náročného nadšenca skladačiek puzzle. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 12 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 68*48 cm. 

Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. Vyberte si tie najkrajšie puzzle ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
Vekod 12 rokov
PôvodSpain
Rozmery68*48 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle300
Note+ Fix Puzzle
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné