Puzzle Genuine Wildlife Educa 33 600 dielov od 11 rokov

Popis produktu

Puzzle pre deti i dospelých s motívom Wildlife. Motív týchto puzzle je panoramatický obrázok v životnej veľkosti, na ktorom je bohato členená divoká príroda, so všetkými stromami a rastlinami, a rôznymi divokými zvieratami. Balenie puzzle obsahuje 33600 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto puzzle pre deti i dospelých sú polepené zaujímavými obrázkami, s najrôznejšími motívmi, akými sú slávne obrazy, scenérie, fotografie zvierat či vecí, alebo filmové motívy.

Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Skladanie veľkých puzzle je zábavná činnosť, ktorú môže spolu vykonávať aj celá rodina alebo partia priateľov. Puzzle sú populárne po celom svete a priaznivo pôsobia na predstavivosť a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 11 rokov alebo pre dospelých. Veľkosť obrázku po poskladaní je 570*157 cm - obrázok je vo veľkosti dospelého človeka (na výšku). Puzzle sú uložené v drevenej kazete.

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých. Výhodné pri tejto veľkej skladačke je to, že dieliky sú v krabici balené vo vreckách, aby sa vám ľahšie skladali. Pri tejto skladačke je 10 balíčkov a v každom je 3360 dielikov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 11 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery570*157 cm
Rozmery balenia78*38*21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle33600
Notewooden box
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.