Puzzle Riverside Home In Bloom Educa 4000 dielov od 15 rokov

Popis produktu

Puzzle Riverside Home In Bloom sú puzzle od španielskeho výrobcu Educa s motívom vidieckeho domu v krásnej prírode. Balenie puzzle obsahuje 4000 dielikov. Puzzle Riverside Home In Bloom sú vhodné od 15 do 99 rokov. Motív týchto puzzle je pestrofarebný obrázok s panorámou nádherného vidieckeho domu pri rieke, obklopeného rozkvitnutými rastlinami a peknou prírodou. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný a puzzle po poskladaní vytvoria detailný a celistvý obrázok. Veľkosť obrázka po poskladaní je 136*96cm.

Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete. Vhodne rozvíja logiku, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia. Puzzle sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom a následne dať do rámiku a zavesiť na stenu. Takto zhotovený obrázok skrášli každú izbu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

Puzzle Riverside Home In Bloom spĺňajú bezpečnostné štandardy európskej únie, takže sú celkom bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. Puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 29

Technické parametre

Vekod 15 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery136*96 cm
Rozmery balenia46*32*8,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle4000
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.