Puzzle Genuine Chocolate Bars Educa 500 dielov od 11 rokov

Popis produktu

Puzzle pre deti aj dospelých s motívom Genuine Chocolate Bars. Motív týchto puzzle je fotografia kopy čokoládových tyčiniek a iných cukroviniek známych svetových značiek, ako sú M&M's, Toblerone, Mars, Kinder, a mnoho iných.  Balenie puzzle obsahuje 500 dielikov. Puzzle pre deti aj dospelých po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu.

Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto puzzle sú polepené zaujímavými obrázkami. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Súčasťou balenia je aj špeciálne lepidlo Fix Puzzle, ktorým sa dajú puzzle po poskladaní zafixovať a zavesiť napríklad na stenu. Obrázok je vo veľmi dobrej kvalite, krásnom prevedení, s jasnými a autentickými farbami.

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 11 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 48*34 cm. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 11 rokov
PôvodSpain
Rozmery48*34 cm
Rozmery balenia33,5*23,5*4,5 cm
Dieliky puzzle500
Poznámka+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktovNie
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...