Puzzle Genuine Cafe street Educa 8000 dielov od 15 rokov

Popis produktu

Balenie puzzle pre deti aj dospelých s motívom Genuine Cafe street má spolu 8000 kusov dielikov s ktorými sa výborne manipuluje. Motívom týchto puzzle je olejová maľba s názvom Cafe street v pestrých farbách. Obraz na puzzle zachytáva romantickú atmosféru na kaviarenskej ulici. Cafe street určite nesmie chýbať v zbierke žiadneho zberateľa a priaznivca skladačiek puzzle. Na obrázku vidíme pulzujúci život kaviarenskej ulice v podvečernom svetle. Puzzle Cafe street je jedným zo série motívov malieb mestských zátiší na skladačkách Educa. Milovníci súčasného umenia určite ocenia atmosféru tohto motívu z ktorého je cítiť autorov zmysel pre svetlo a tieňovanie. 

Ocitnite sa vďaka tomuto očarujúcemu puzzle na moment v meste plnom skvelých kaviarní a vychutnajte si svoju kávu pri predstave prechádzky po uličkách svojich obľúbených prímorských destinácií. Balenie puzzle obsahuje 8000 dielikov, ktoré po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle s množstvom detailov a dielikov je určené aj pre tých najnáročnejších priaznivcov skladania, pri ktorom strávia dlhé hodiny. Puzzle pre deti aj dospelých sú vyrobené z kvalitného materiálu. Jednotlivé dieliky puzzle sú stavané pre ľahšiu manipuláciu a jednoduchšie skladanie. Zložené puzzle pre deti i dospelých je možné rozložiť a po nejakom čase opäť poskladať.

Alebo ich zlepiť špeciálnym lepidlom Fix Puzzle, zarámovať a zavesiť napríklad na stenu vášho príbytku, kde sa bude obrázok najviac vynímať. Puzzle Educa môžu byť vhodným darčekom pre vašich blízkych alebo sa nimi môžete potešiť aj sami. Puzzle s motívom Cafe street môže byť skvelým darčekom pre milovníkov talianskej či stredomorskej kultúry a umenia, či dokonca milovníkov kaviarní. Skladanie puzzle je výbornou formou aktívneho trávenia voľného času, ktoré môžete absolvovať aj s celou rodinou. Puzzle výborne pomáhajú zrelaxovať, pretože pri skladaní sa sústredíte len na detaily vášho motívu. Skladanie zlepšuje pamäť, cibrí predstavivosť, rozvíja fantáziu a zvyšuje koncentráciu. Puzzle španielskej výroby Educa majú vysoko kvalitné prevedenie, ktoré splní i potreby náročného nadšenca skladačiek puzzle.

Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 15 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 192*136 cmŠpanielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej zbierke. Vyberte si tie najkrajšie puzzle ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčarodina
Vekod 15 rokov
PôvodSpain
Rozmery192*136 cm
Rozmery balenia46*32*11,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle8000
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné