Puzzle Genuine Brooklyn Bridge Educa 4000 dielov od 15 rokov

Popis produktu

Balenie puzzle pre deti aj dospelých s motívom Genuine Brooklyn Bridge má spolu 4000 kusov dielikov, ktoré sú napriek veľkému množstvu veľmi prehľadné a dobre sa s nimi manipuluje. Motívom týchto puzzle je obrázok Brooklyn Bridge, jeden z najznámejších mostov v New Yorku. Obraz na puzzle zachytávajúci západ slnka vo veľkomeste nazývanom tiež Veľké jablko je vo sviežich letných farbách. Brooklyn Bridge určite nesmie chýbať v zbierke žiadneho zberateľa a priaznivca skladačiek puzzle. Na obrázku vidíme mestské zátišie zobrazujúce utíchajúci ruch veľkomesta na konci dňa.

Milovníci mestských zátiší určite ocenia atmosféru tohto motívu, z ktorého je cítiť autorov zmysel pre detail a svetlo. Ocitnite sa vďaka tomuto očarujúcemu puzzle na moment uprostred New Yorku. Balenie puzzle obsahuje 4000 dielikov, ktoré po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle pre deti aj dospelých sú vyrobené z kvalitného materiálu. Zložené puzzle pre deti i dospelých je možné rozložiť a po nejakom čase opäť poskladať, alebo ich zlepiť špeciálnym lepidlom Fix Puzzle, zarámovať a zavesiť napríklad na stenu vášho príbytku, kde sa bude obrázok najviac vynímať. Puzzle Educa môžu byť vhodným darčekom pre vašich blízkych alebo sa nimi môžete potešiť aj sami.

Puzzle s motívom Brooklyn Bridge môže byť skvelým darčekom pre milovníkov súčasného umenia či obrazov mestských scenérií. Skladanie puzzle je výbornou formou aktívneho trávenia voľného času, ktoré môžete absolvovať aj s celou rodinou. Puzzle výborne pomáhajú zrelaxovať, pretože pri skladaní sa sústredíte len na detaily vášho motívu. Skladanie zlepšuje pamäť, cibrí predstavivosť, rozvíja fantáziu a zvyšuje koncentráciu. Puzzle španielskej výroby Educa majú vysoko kvalitné prevedenie, ktoré splní i potreby náročného nadšenca skladačiek puzzle. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 15 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 136*96 cm. 

Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej zbierke. Vyberte si tie najkrajšie puzzle ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčarodina
Vekod 15 rokov
PôvodSpain
Rozmery136*96 cm
Rozmery balenia46*32*8,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle4000
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné