Drevené puzzle Generic Puzzle DP Eichhorn 9 dielov safari farma vozidlá od 24 mes

Popis produktu

Drevené puzzle Generic Puzzle DP od nemeckej značky Eichhorn je skvelá voľba pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 24 mesiacov. Drevená základňa s 9 vkladacími puzzle je vyrobená z prvotriedneho lipového dreva s jemným povrchom. Puzzle preveria šikovnosť, logické myslenie a priestorové videnie chlapcov a dievčat, ktoré sa ich snažia vložiť do správnych otvorov na drevenej základni. Rozmery drevených puzzle sú 30*20 cm. Uvedená cena platí za 1 kus, pri objednávke uveďte do poznámky, o ktoré puzzle máte záujem: safari, farma alebo vozidlá.

Pri skladaní puzzle si deti trénujú trpezlivosť, učia sa sústrediť na detail a spolu so svojimi kamarátmi a súrodencami sa môžu zahrať, komu sa podarí puzzle najrýchlejšie poskladať. Podporuje sa tak v nich zdravá súťaživosť a po každom dokončení puzzle naberajú sebavedomie a učia sa spoliehať na vlastné schopnosti. Klasické drevené hračky sú čoraz populárnejšie a vďaka prvotriednemu materiálu sa pýšia vysokou odolnosťou a pevnosťou. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňajú aj prísne kritériá kvality, sú bezpečné pre hru detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn deťom tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevené vkladacie puzzle
  • safari, vozidlá alebo farma
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodné od 24 mesiacov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery30*20 cm
Hmotnosť256 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.