Drevené puzzle zvieratká Generic Puzzle new Inlay puzzle DP Eichhorn 20 dielov 5 druhov od 24 mes

Popis produktu

Nadčasové drevené puzzle zvieratá Generic Puzzle od nemeckej značky Eichhorn predstavujú skvelý darček pre chlapcov a dievčatá už od 24 mesiacov. Puzzle s motívom zvieratiek sú vyrobené z prvotriedneho dreva s jemným povrchom v krásnych farbách, takže ozdobia každú detskú izbičku. Každé puzzle obsahujú 20 dielikov a drevenú základňu s rozmermi 20*20 cm, na ktorých si deti vyskladajú svoje prvé puzzle. Uvedená cena platí za 1 kus, pri objednávke uveďte do poznámky, o ktoré puzzle máte záujem: panda, lama, plameniak, jednorožec alebo leňochod. 

Drevené hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Prírodné puzzle s obrázkami zvieratiek pomôžu deťom zlepšiť jemnú motoriku, priestorové videnie a koncentráciu, rozvíjajú si fantáziu a predstavivosť. Klasické drevené hračky sú čoraz populárnejšie a vďaka prvotriednemu materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňajú aj prísne kritériá kvality, sú bezpečné pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery20*20 cm
Hmotnosť173 g
Dieliky puzzle21
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.