Puzzle Lietajúce kone Janod v okrúhlom kufríku 208 dielov od 6 - 9 rokov

Popis produktu

Detské puzzle Lietajúce kone francúzskej značky Janod je nádherná skladačka vhodná pre deti od 6 do 9 rokov. Detské puzzle je tvorené 208 dielikmi, poskladané v kruhu má priemer 50 cm. Puzzle s motívom školy jazdenia na koňoch sú krásne ilustrované. Deti sa pri skladaní zoznamujú so životom v prostredí konskej jazdiarne. Po zložení puzzle si deti môžu zahrať hru zameranú na postreh. Po boku puzzle sa nachádzajú rôzne obrázky zakomponované v ilustrácii a úlohou detí je nájsť daný obrázok čo najskôr. Pri skladaní puzzle deti spoznávajú farby, tvary a rozvíjajú komunikačné schopnosti.

Detské puzzle rozvíjajú logické myslenie, pozornosť a pamäť detí. Deti sa pomocou tohto pekného puzzle učia rozpoznávať krátke príbehy, čím si precvičujú vyjadrovacie schopnosti. Skladaním puzzle sa rozvíja jemná motorika, deti sa učia vnímať vzťah medzi časťami a celkom. Detské puzzle s 208 dielikmi je veľmi zaujímavá nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb. Kartónové puzzle sú v praktickom balení – v kufríku, takže puzzle nebude len tak rozhádzané po celej izbe, ale bezpečne uskladnené.Skladaním puzzle sa rozvíja motorika rúk, deti spoznávajú, farby a učia sa trpezlivosti.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Doprajte deťom radosť z poznávania nových vecí. Doprajte deťom túto originálnu hračku, s ktorou sa zabavia celé hodiny. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť, ďalej rozvíjajú logické myslenie a pamäť, deti spoznávajú a objavujú nové predmety. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému francúzskemu dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá vyvíja prvotriedne edukačné hračky pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky.

Vlastnosti          

  • detské puzzle 208 dielov
  • motív Lietajúce kone 
  • rozmer: priemer 50 cm
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 6 do 9 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej motoriky, logického myslenia
  • v praktickom kufríku
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery50*50 cm
Rozmery balenia25*7*24 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,70 kg
Dieliky puzzle208
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.