Puzzle Frozen - Ľadové kráľovstvo Educa 2x 500 dielov od 11 rokov

Popis produktu

Educa detské puzzle s obľúbeným motívom rozprávky Frozen - Ľadové kráľovstvo obsahuje 2x500 dielikov. Frozen, z dielne Disney je úspešná rozprávka o dvoch sestrách, z ktorých jedna z nich má výnimočné vlastnosti a premení celú krajinu na ľad. Obľúbenou postavou je aj snehuliak Olaf, ktorý spolu s Annou zachraňujú krajinu pred nešťastnou sestrou, ktorá chce svet ochrániť pred svojou mocou. Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov, po 500 dielikov pre oba obrázky. Detské puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky.

Detské puzzle sú skvelou logickou hrou na rozvíjanie pamäťových schopností, predstavivosti a zároveň je to zábavná forma ako stráviť nielen dlhé zimné večery. Navyše po poskladaní sa dajú puzzle pomocou priloženého Fix lepidla zlepiť a zavesiť na stenu ako pekný obrázok, alebo znova rozložiť a uložiť do krabičky. Educa je španielska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu logických hračiek, vzdelávacích hier či puzzle. Puzzle pre deti Frozen - Ľadové kráľovstvo je kvalitný európsky výrobok spĺňajúci všetky bezpečnostné a kvalitatívne kritériá.

Rozmery detských puzzle po poskladaní sú 48*34 cm a sú vhodné pre všetky deti od 11 rokov. 2x500 dielikov puzzle zaručuje nižšiu náročnosť skladania, ktorú zvládne dieťa od 11 rokov. Rozmery balenia sú 37*27*5,5 cm. Či už chlapec alebo dievča, každý fanúšik Frozen sa tomuto darčeku poteší. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 11 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery48*34 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Dieliky puzzle1000
Note+ Adeziv pentru Puzzle Fix
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.