Puzzle dopravné prostriedky Firemen's Truck 3D Studio Educa s plastovými šróbmi od 5 rokov

Popis produktu

Puzzle dopravné prostriedky Firemen Truck 3D Studio prekvapí a poteší každé šikovné dieťa od 5 rokov so záľubou v skladaní puzzle stavebníc. Balenie puzzle obsahuje kvalitnú sadu 21 dielikov z tvrdého kartónu, 18 plastových šróbov a 18 matíc, pomocou ktorých dokážu chlapci a dievčatá vyskladať 3D model hasičského auta, ktorý si môžu vystaviť na poličku a ozdobiť si tak detskú izbu. Nadčasové 3D puzzle zabavia deti pri skladaní realistického modelu, pričom si vyskúšajú prácu konštruktérov. Rozmery modelu sú 34*11*15 cm.

Skladanie puzzle a stavebníc predstavuje skvelú zábavu pre všetky deti, ktoré sa pri skladaní všestranne rozvíjajú. Pri skladaní deti relaxujú, zlepšujú si koncentráciu a cit pre detail, rozvíjajú si logické myslenie. Manipuláciou s drobnými dielmi si zároveň zlepšujú aj jemnú motoriku, priestorové videnie a technickú predstavivosť. Zahrajú sa na povolanie konštruktérov, čím sa približujú svetu dospelých a získavajú sebadôveru vo vlastné schopnosti.

V ponuke firmy Educa sa nachádzajú krásne puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej zbierke. Vyberte si tie najkrajšie puzzle, ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne kritériá a normy Európskej únie, takže sú bezpečné aj pre hru detí. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 5 rokov
PôvodSpain
Rozmery34*11*15 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.