Drevené puzzle Feel Puzzle with Fabric Eichhorn 5 dielov zvieratká s textilnými časťami od 12 mes

Popis produktu

Drevené puzzle Feel Puzzle with Fabric od nemeckej značky Eichhorn je vynikajúca hračka pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Drevená základňa s farmárskym motívom a sada 4 drevených zvieratiek sú vyrobené z prvotriedneho dreva s jemným povrchom. Puzzle v podobe zvieratiek preveria šikovnosť, logické myslenie a priestorové videnie detí, ktoré sa ich snažia vložiť do správnych otvorov na drevenej základni. O skvelý zážitok pri hre sa postará aj textilná výplň v otvoroch, vďaka čomu si deti ľahšie predstavia telíčko zvieratiek. Tieto skvelé puzzle zabavia aj ďalšie generácie detí.

Pri skladaní puzzle si deti trénujú trpezlivosť, môžu si so svojimi kamarátmi a súrodencami zasúťažiť, komu sa podarí puzzle najrýchlejšie poskladať. Podporuje sa tak v nich zdravá súťaživosť a po každom dokončení puzzle naberajú sebavedomie a učia sa spoliehať na vlastné schopnosti. Klasické drevené hračky sú čoraz populárnejšie a vďaka prvotriednemu materiálu sa pýšia vysokou odolnosťou a pevnosťou. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňa aj prísne kritériá kvality, hračky sú bezpečné pre hru detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn deťom tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevené vkladacie puzzle
  • 4 zvieratká na farme
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodné od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery20*20 cm
Rozmery balenia22,5*36*22,5 cm
Hmotnosť382 g
Dieliky puzzle5
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.