Drevené puzzle farma Puzzle with Sound Eichhorn 5 zvieratiek so zvukom od 24 mes

Popis produktu

Drevené puzzle farma Puzzle with Sound od nemeckej značky Eichhorn predstavujú výborný darček pre všetky šikovné deti od 24 mesiacov, ktoré si rady skladajú puzzle. Drevená základňa s farmárskym motívom a sada 5 drevených zvieratiek sú vyrobené z prvotriedneho dreva s jemným povrchom. Puzzle v podobe zvieratiek preveria šikovnosť, logické myslenie a priestorové videnie chlapcov a dievčat, ktoré sa ich snažia vložiť do správnych otvorov na drevenej základni, pričom ich poteší aj zvuková funkcia. Rozmery drevených puzzle sú 25*25 cm.

Pri skladaní puzzle si deti trénujú trpezlivosť, učia sa sústrediť na detail a spolu so svojimi kamarátmi a súrodencami sa môžu zahrať, komu sa podarí puzzle najrýchlejšie poskladať. Podporuje sa tak v nich zdravá súťaživosť a po každom dokončení puzzle naberajú sebavedomie a učia sa spoliehať na vlastné schopnosti. Klasické drevené hračky sú čoraz populárnejšie a vďaka prvotriednemu materiálu sa pýšia vysokou odolnosťou a pevnosťou. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňajú aj prísne kritériá kvality, sú bezpečné pre hru detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn deťom tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevené vkladacie puzzle s 5 zvukmi
  • 5 zvieratiek
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodné od 24 mesiacov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery25*25 cm
ZvukovéÁno
Hmotnosť329 g
Dieliky puzzle6
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.