Puzzle Every Summer Santoro Educa

2x500 dielov a Fix lepidlo od 11 rokov

Doprava zadarmo nad 39€
Výrobca: Educa Kategória: Puzzle 1000 dielne Kód: EDU17993
16,99 €
10,99
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Balenie puzzle pre deti aj dospelých Every Summer Santoro poteší každého nadšeného skladateľa puzzle. Motív puzzle tvoria dva obrázky bábik Gorjuss, takže sú určené skôr pre dievčatá. Balenie týchto puzzle obsahuje 2x500 dielikov. Puzzle sú vyrobené z kvalitného  materiálu a po poskladaní tvoria dva obrázoky. Súčasťou balenia je aj špeciálne Fix puzzle lepidlo, vďaka ktorému si môžete poskladané puzzle zavesiť na stenu ako obrázok.

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Skladanie puzzle je výborným spôsobom ako tráviť voľný čas spolu so svojou rodinou. Puzzle rozvíjajú predstavivosť a zlepšujú koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti i dospelých od 11 rokov. Celková veľkosť obrázku po poskladaní je 48*34 cm. S jednotlivými dielikmi puzzle sa ľahko manipuluje. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 11 rokov
PôvodSpain
Rozmery48*34 cm
Rozmery balenia37*27*6 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle2x 500
Poznámka+ Fix Puzzle
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...