Puzzle Dobrý dinosaurus Educa 2x 20 dielov

Popis produktu

Puzzle Dobrý dinosaurus sú puzzle pre najmenšie deti s motívom postavičiek z animovanej rozprávky Dobrý dinosaurus od španielskeho výrobcu Educa. Balenie puzzle obsahuje 2x20 dielikov, takže sa dajú zložiť dva samostatné obrázky. Puzzle Dobrý dinosaurus sú vhodné pre vekovú kategóriu od 3 rokov. Motív týchto puzzle sú pestrofarebné scény s vyobrazením dinosaurov a malého chlapca, hrdinu z animovanej rozprávky Dobrý dinosaurus. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný a po poskladaní vytvoria detailný a celistvý obrázok.

Veľkosť jedného obrázka je 28x20 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete. Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom a následne dať do rámiku, zavesiť na stenu a pekne tak skrášliť detskú izbu.

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Rovnako tiež spĺňajú bezpečnostné štandardy európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodSpain
Rozmery28*20 cm
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Dieliky puzzle40
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné