Puzzle Dance of the moon Fairy Educa 1000 dielov

Popis produktu

Balenie puzzle pre deti aj dospelých Dance of the moon Fairy poteší najmä milovníkov umeleckých obrázkov. Puzzle uvidíte kompletne poskladané, keď do seba zasuniete 1000 kusov dielikov. Tieto puzzle nesmú chýbať žiadnemu fanúšikovi skladačiek puzzle či tým, ktorí obľubujú pohľad na niečo vznešené - v tomto prípade sú to víly, ktoré tancujú okolo mesiacaBalenie puzzle obsahuje 1000 dielikov, s ktorými sa veľmi ľahko manipuluje a môžete ich skladať a rozkladať podľa vašej chuti.

Skladanie puzzle je výbornou formou aktívneho trávenia voľného času, ktoré môžete absolvovať s celou rodinou. Puzzle výborne pomáhajú zrelaxovať, pretože pri skladaní sa sústredíte len na detaily vášho motívu. Puzzle sú vhodné pre dievčatá i chlapcov, pre mužov či ženy. Veľkosť obrázku po poskladaní je 68*48 cm. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke španielskej firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať, že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

PôvodŠpanielsko
Rozmery68 x 48 cm
Dieliky puzzle1000
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.