Puzzle City collages, London Educa 1000 dielov od 12 rokov

Popis produktu

Balenie puzzle pre deti aj dospelých s motívom City collages - London má spolu 1000 kusov dielikov, s ktorými sa dobre manipuluje. Motívom týchto puzzle sú koláže z rôznych zákutí Londýna, ktorý určite nesmie chýbať v zbierke žiadneho zberateľa a priaznivca skladačiek puzzle. Obraz na puzzle je koláž skladajúca sa z obrázkov najväčších dominant Londýna, metropoly britských ostrovov. Koláž je zložená z najznámejších turistických atrakcií ako Buckinghamský palác, Big Ben, Tower Bridge, či  pre Londýn typických červených poschodových autobusov double-decker, vtesnaných do samotného názvu mesta.

Milovníci či zberatelia puzzle s motívmi európskych metropol určite ocenia vo svojej zbierke aj puzzle Londýna. Ocitnite sa vďaka tomuto očarujúcemu puzzle na moment v kráľovskom anglickom veľkomeste.  Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov, ktoré po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle pre deti aj dospelých sú vyrobené z kvalitného materiálu. S jednotlivými dielikmi puzzle sa dobre manipuluje a jednoducho sa skladajú. Zložené puzzle pre deti i dospelých je možné rozložiť a po nejakom čase opäť poskladať, alebo ich zlepiť špeciálnym lepidlom Fix Puzzle, zarámovať a zavesiť napríklad na stenu vášho príbytku, kde sa bude obrázok najviac vynímať.

Puzzle Educa môžu byť vhodným darčekom pre vašich blízkych alebo sa nimi môžete potešiť aj sami. Puzzle s motívom City collages - London môže byť skvelým darčekom aj pre zberateľov motívov európskych metropol. Skladanie puzzle je výbornou formou aktívneho trávenia voľného času, ktoré môžete absolvovať aj s celou rodinou. Puzzle výborne pomáhajú zrelaxovať, pretože pri skladaní sa sústredíte len na detaily vášho motívu. Skladanie zlepšuje pamäť, cibrí predstavivosť, rozvíja fantáziu a zvyšuje koncentráciu. Puzzle španielskej výroby Educa majú vysoko kvalitné prevedenie, ktoré splní i potreby náročného nadšenca skladačiek puzzle. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 12 rokov.

Veľkosť obrázku po poskladaní je 68*48 cmŠpanielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej zbierke. Vyberte si tie najkrajšie puzzle ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 12 rokov
PôvodSpain
Rozmery68*48 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle1000
Note+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné