Puzzle Captain America: Civil War Educa 1000 dielov od 12 rokov

Popis produktu

Puzzle Captain America sú puzzle pre deti ale aj komiksových nadšencov od španielskeho výrobcu Educa s motívom postáv z komiksu Kapitán Amerika. Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov. Puzzle Kapitán Amerika: Občianska vojna sú vhodné od 12 do 99 rokov. Motívom týchto puzzle je kreslený obrázok z komiksu Captain America: Civil War na ktorom je vyobrazený súboj Kapitána Ameriku s obávaným Iron Manom v sprievode bleskov. Komiks Captain America je obľúbený najmä u chlapcov, ktorí milujú čítanie komiksov, komiksové filmy či rozprávky. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný. Puzzle po poskladaní vytvoria detailný a celistvý obrázok.

Veľkosť obrázka po poskladaní je 68*48 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle pre deti a zberateľov je možné rozložiť a po nejakom čase opäť poskladať, alebo ich zlepiť špeciálnym lepidlom Fix Puzzle, zarámovať a zavesiť napríklad na stenu detskej izby namiesto plagátu. Takto vlastnoručne zhotovený obrázok skrášli každú detskú izbu. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete. Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a zvyšuje koncentrácia. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. 

Puzzle Captain America spĺňajú bezpečnostné štandardy európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. Tieto puzzle sa výborne hodia aj ako darček pre zberateľov predmetov s komiksovým motívom Captain America. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 12 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery68*48 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle1000
Note+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.