Drevené puzzle ľudské telo Body Puzzle with Wooden Box Eichhorn 18 dielov v boxe od 24 mes

Popis produktu

Drevené puzzle ľudské telo Body Puzzle with Wooden Box od nemeckej značky Eichhorn prekvapia a potešia všetky deti od 24 mesiacov, ktoré sa chcú naučiť viac o ľudskom tele. Puzzle sú vyrobené z kvalitného a odolného lipového dreva s jemným povrchom, vytvoria tak v izbičke útulnú atmosféru. V praktickom drevenom boxe sa skrýva 18 dielikov puzzle s rôznymi časťami ľudského tela, ktoré sa dieťa učí správne spojiť. Drevený box má rozmery 24*12 cm, takže sa v ňom dajú puzzle ľahko prenášať.

Drevené hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Puzzle z dreva umožňujú deťom spoznávať jednotlivé časti ľudského tela jednoduchou a zábavnou formou. Pri skladaní si zlepšujú jemnú motoriku, priestorové videnie, učia sa trpezlivosti a koncentrujú sa na detaily. Klasické drevené hračky sú čoraz populárnejšie a vďaka prvotriednemu materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňajú aj prísne kritériá kvality, sú bezpečné pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery24*12 cm
Hmotnosť434 g
Dieliky puzzle18
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.