Drevené puzzle medveď Bear Puzzle Eichhorn 20 dielov s vymeniteľným oblečením od 24 mes

Popis produktu

Drevené puzzle medveď Bear Puzzle od nemeckej značky Eichhorn prekvapia a potešia všetky deti od 24 mesiacov, ktoré zažijú pri skladaní medveďa veľa radostných chvíľ. Puzzle sú vyrobené z kvalitného a odolného lipového dreva s jemným povrchom, vytvoria tak v izbičke útulnú atmosféru. V štýlovom drevenom boxe sa skrýva 20 dielikov puzzle s medveďom a časťami oblečenia, ktoré môže dieťa ľubovoľne kombinovať a vytvárať tak veselému medveďovi rôzne outfity. Vďaka drevenému boxu si môžu deti puzzle prenášať kamkoľvek so sebou.

Drevené hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Puzzle z dreva umožňujú deťom pri skladaní rozvíjať si jemnú motoriku, priestorové videnie a učia sa lepšie koncentrovať na detaily. Klasické drevené hračky sú čoraz populárnejšie a vďaka prvotriednemu materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňajú aj prísne kritériá kvality, sú bezpečné pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery14*14 cm
Hmotnosť247 g
Dieliky puzzle20
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.