Puzzle Baby Bodies Educa 4x3 dieliky 4-obrázkové od 24 mes

Popis produktu

Puzzle Baby Bodies pre najmenšie deti od 24 mesiacov sú hrubšie puzzle s obrázkami postavičiek od španielskeho výrobcu Educa. Balenie puzzle obsahuje dokopy 12 dielikov, z ktorých sa dajú poskladať 4 postavičky - každá z troch dielikov puzzle. Postavičky majú odlišný štýl a farebné prevedenie, ako napríklad superhrdina alebo zdravotná sestra, a jednotlivé dieliky sa dajú kombinovať, takže dieťa môže poskladať buď celistvú postavu, alebo vytvoriť nové, smiešne postavičky. Skladanie puzzle Baby Bodies pomáha ďeťom už od predškolského veku rozlišovať časti tela ako hlava, trup a nohy a vedieť ich pomenovať.

Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je pevný a odolný. Rovnako tiež spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi pre malé deti čo najjednoduchšia. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Deti sa spolu s rodičmi zábavnou formou učia základné veci a pripravujú sa na základnú školu.

Puzzle Baby Bodies taktiež rozvíjajú detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a hrou s nimi sa pestuje zmysel pre detail a koncentrácia. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier pre deti aj dospelých. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodŠpanielsko
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle12
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.