Puzzle Avengers Educa 50-80-100-150 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Puzzle Avengers sú puzzle pre deti s motívom postáv z komiksovej série Avengers od španielskeho výrobcu Educa. Balenie obsahuje až 4 druhy puzzle - po 50, 80, 100 a 150 dielikov. Vzhľadom na rôzny počet dielikov rastú spolu s dieťatkom, zabavia sa s nimi dlhé roky. Puzzle Avengers sú vhodné pre chlapcov od 5 rokov. Motív týchto puzzle sú pestrofarebné obrázky s vyobrazením hlavných hrdinov z komiksovej série Avengers - Hulk, Iron Man, Thor a iní. Títo hrdinovia sú u chlapcov veľmi obľúbení a pozná ich takmer každé dieťa. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný a po poskladaní vytvoria detailné a celistvé obrázky.

Veľkosť jedného obrázka po poskladaní je 34x24 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete. Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom a následne dať do rámiku a zavesiť na stenu. Takto zhotovené obrázky skrášlia každú detskú izbu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier nielen pre deti.

Puzzle Avengers spĺňajú bezpečnostné štandardy európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 5 rokov
PôvodSpain
Rozmery34*24 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Dieliky puzzle380
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné