Puzzle The Avengers Educa

1000 dielov a Fix lepidlo od 11 rokov

Doprava zadarmo nad 39€
Výrobca: Educa Kategória: Puzzle 1000 dielne Kód: EDU17694
14,99 €
10,99
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Balenie puzzle pre deti aj dospelých The Avengers poteší každého nadšeného skladateľa puzzle. Motív puzzle tvorí obrázok 6 superhrdinov z obľúbeného filmu The Avengers - Pomstitelia. Balenie týchto puzzle obsahuje 1000 dielikov. Puzzle sú vyrobené z kvalitného  materiálu a po poskladaní tvoria jeden obrázok. Súčasťou balenia je aj špeciálne Fix puzzle lepidlo, vďaka ktorému si môžete poskladané puzzle zavesiť na stenu ako obrázok.

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Skladanie puzzle je výborným spôsobom ako tráviť voľný čas spolu so svojou rodinou. Puzzle rozvíjajú predstavivosť a zlepšujú koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti i dospelých od 11 rokov. Celková veľkosť obrázku po poskladaní je 68*48 cm. S jednotlivými dielikmi puzzle sa ľahko manipuluje. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 11 rokov
Rozmery68*48 cm
Rozmery balenia37*27*6 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle1000
Poznámka+ Fix Puzzle
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...