Puzzle Genuine Among wisterias, Vicente Romero Educa 1000 dielov od 12 rokov

Popis produktu

Puzzle pre deti aj dospelých Genuine Among wisterias, Vicente Romero s motívom nežnej dámy, ktorá sedí v záhrade, uvidíte kompletne poskladané, keď do seba zasuniete 1000 kusov dielikov. Tieto puzzle potešia každého fanúšika skladačiek puzzle či tých, ktorých tešia obrázky, ktoré zachytávajú pohodičku. Počas skladania puzzle sa na vás prenesie pocit, ktorý prežíva žena v dlhých šatách. Oddychuje s vyloženými nohami na stole, pretože práve dočítala knihu a kochá sa krásou prírody. Poskladajte si niečo umelecké a nežné.

Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov, s ktorými sa veľmi ľahko manipuluje a môžete ich skladať a rozkladať podľa vašej chuti, alebo ich môžete zlepiť špeciálnym lepidlom Fix Puzzle, zarámovať a zavesiť si toto dielo rovno nad posteľ. Skladanie puzzle je výbornou formou aktívneho trávenia voľného času, ktoré môžete absolvovať s celou rodinou. Puzzle výborne pomáhajú zrelaxovať, pretože pri skladaní sa sústredíte len na detaily vášho motívu. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 12 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 68*48 cm

Španielska firma Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať, že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 12 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery68*48 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle1000
Note+ Fix Puzzle ragasztó
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.