Puzzle 3D Sculpture Minnie Educa Color Edition 160 dielov od 6 rokov

Popis produktu

Pripravte sa na originálne skladanie 3D puzzle s motívom animovanej postavičky Minnie, ktorá poteší každého fanúšika animovaných Disney postavičiek od 6 rokov. Puzzle deťom pri skladaní ponúknu až 160 dielikov, s ktorými sa ľahko manipuluje. Puzzle môžete skladať osamote alebo v skupinke, s rodinou a kamarátmi. 3D puzzle Sculpture Minnie sú určené pre všetkých priaznivcov puzzle a vďaka tomu, že ide o 3D puzzle sa po ich správnom poskladaní môžete tešiť na verné zachytenie podoby Minnie. V balení sa navyše nachádzajú aj farby, s ktorými si poskladanú sochu Minnie môžete jednoducho dofarbiť.

Skladanie puzzle predstavuje výborný spôsob, ako môžete stráviť svoj voľný čas. Puzzle môže skladať každý sám, ale nič nebráni tomu, aby ste do skladania puzzle zapojili celú rodinu. Puzzle slúžia predovšetkým na relax, príjemné oddychovanie a zároveň zlepšovania koncentrácie a zmyslu pre detail. Skladanie taktiež zlepšuje pamäť, cibrí predstavivosť a rozvíja fantáziu.

Puzzle španielskej výroby Educa majú vysoko kvalitné vyhotovenie, ktoré splní i potreby náročného nadšenca skladačiek puzzle. Puzzle Educa môžu byť vhodným darčekom pre vašich blízkych alebo sa nimi môžete potešiť aj sami. Veľkosť sochy Minnie po zložení puzzle je 22*14*22 cmŠpanielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa sa nachádzajú krásne puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej zbierke. Vyberte si tie najkrajšie puzzle ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 6 rokov
PôvodSpain
Rozmery22*14*22 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle160
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.