Drevené puzzle zvieratká 2D Lift Out Puzzle Eichhorn 5 dielov podmorský svet a safari od 12 mes

Popis produktu

Drevené puzzle zvieratká 2D Lift Out Puzzle od nemeckej značky Eichhorn sú skvelým darčekom pre každé dieťa už od 1 roka. Puzzle s podmorským a safari motívom sú vyrobené z prvotriedneho dreva s jemným povrchom v krásnych farbách, takže ozdobia každú detskú izbičku. Puzzle obsahujú drevenú základňu s rozmermi 21*21 cm a 4 dieliky, ktoré sa deti naučia správne vkladať do jednotlivých otvorov. Vďaka týmto puzzle z prírodného materiálu si dokážu poskladať krásny obrázok so zvieratkami. Uvedená cena platí za 1 kus puzzle, pri objednávke uveďte do poznámky, o ktorý variant máte záujem: podmorský svet alebo safari.

Drevené hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Prírodné puzzle pomôžu deťom zlepšiť jemnú motoriku, priestorové videnie a koncentráciu, rozvíjajú si fantáziu a predstavivosť. Klasické drevené hračky sú čoraz populárnejšie a vďaka prvotriednemu materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňajú aj prísne kritériá kvality, sú bezpečné pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery21*21 cm
Hmotnosť255 g
Dieliky puzzle5
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.