Príprava mlieka Bib'expresso Beaba White Grey a ohrievač fliaš do 30 sekúnd šedý od 0 mes

Popis produktu

Na prípravu teplého mliečka pre deti budete odteraz potrebovať iba jednu ruku, jednu fľašu a 30 sekúnd! Prístroj na prípravu mlieka a ohrievač fliaš Beaba Bib'expresso® White Grey je dokonalý pomocník do domácnosti s malým bábätkom. Rýchlo a jednoducho vám pomôže pripraviť mlieko kedykoľvek počas dňa i noci. Tento šikovný pomocník na prípravu mlieka Beaba v sivej farbe je veľmi intuitívny a okamžite uľahčí váš život. Dokáže ohriať už pripravené fľaše s mliekom alebo zohreje vodu na mlieko, a to všetko v rekordnom čase!

Ideálny pomocník

Manipulácia s prístrojom na výrobu mlieka Bib'expresso® od Beaba je veľmi jednoduchá a zvládnete ju aj s bábätkom na rukách. Do zásobníka jednoducho nalejete vodu a stlačením jedného tlačidla ju zohrejete. Voda na prípravu mlieka sa zohreje za krátkych 30 sekúnd na ideálnu teplotu 22°C alebo 37°C. Ohrievač na fľaše sa dá demontovať a premiestniť, takže mlieko pre bábo ohrejete kdekoľvek. Prístroj Beaba Bib'expresso® čistite mydlovou vodou a vodný kameň odstraňujte pomocou čistiaceho prostriedku Beaba alebo pomocou bieleho vínneho octu.

O Beaba

Obľúbená francúzska značka Beaba teší svojimi výrobkami rodiny s deťmi už od roku 1989. Patentovaný systém výrobkov Beaba prináša do domácností dizajnovo pekné a kvalitné produkty, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá kvality. Široký výber produktov značky Beaba oceňujú spokojní rodičia, ale aj odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba sú výsledkom spoločnej práce šikovných dizajnérov a ich jediným cieľom je uspokojiť potreby náročných rodičov.

Vlastnosti

  • prístroj na prípravu mlieka
  • vhodný od narodenia
  • dá sa ovládať jednou rukou
  • ohrieva vodu a fľaše s mliekom
  • dosiahne teplotu 22°C a 37°C za 30 sekúnd
  • moderný francúzsky dizajn
  • výrobok vysokej kvality
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery19*19*33 cm
Celková výška33 cm
Rozmery balenia25*23*24 cm
MechanickéSS2023 vozík ECO1479
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť830 g
NoteBPA free
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.