Prilba Frozen Mondo veľkosť 52-56 tyrkysovo-ružová

Popis produktu

Prilba Frozen Ľadové kráľovstvo je úžasná prilba s rozprávkovým motívom, ktorá je vhodná hlavne pre dievčatká od 3 rokov. Je to veľmi spoľahlivá ochranná pomôcka pri rôznych detských športoch a hrách. Prilba pre deti je ľahká a pevná. Výhodou sú vetracie otvory a pohodlné nosenie vďaka pevnému upevneniu pod bradou. Motív Frozen si zamiluje každá malá princezná, bez svojej štýlovej pomôcky na šport sa nepohne ani na krok. Má nastaviteľnú veľkosť od 52 do 56 cm.

Detská prilba je nevyhnutná ochrana pri jazde na bicykli, korčuľovaní, lyžovaní alebo pri iných športoch, kde si deti môžu zraniť hlavu. Dodržiavanie bezpečnostných pravidiel je dôležité hlavne pri hravých a neposedných deťoch, ktoré majú rady zábavné hry a často nedbajú na svoju bezpečnosť. V takomto prípade bezpečnú hru zaručí jedine detská ochranná prilba.

Mondo je taliansky výrobca, ktorý vyrába kvalitné produkty z gumy, peny a PVC. Mondo je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov a filmov, medzi ktoré patrí aj populárna rozprávka o princeznách Anna a Elsa - Ľadové kráľovstvo. Detská prilba Frozen nesmie chýbať vo výbave vášho dieťaťa, pretože je nielen moderná, ale aj veľmi bezpečná. Prichádza v nežnej modro-ružovej farebnej kombinácii, ktorá je vhodná skôr pre dievčatká.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Taliansku
Rozmerysize M=52/56
Rozmery balenia20*13,5*37,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.