Prilba smarTrike S nastaviteľná veľkosť 53-55 cm s 11 vetračkami ružová

Popis produktu

Kvalitná detská prilba od výrobcu smarTrike je výborná voľba pre všetky deti a najmä dievčatá, ktoré sa rady preháňajú na korčuliach, kolobežkách, skateboardoch alebo odrážadlách. Prilba sa dá deťom ľahko nastaviť vo veľkosti od 53 do 55 cm, takže sa prispôsobí každej hlavičke a rastie spolu s dieťaťom. Detská prilba má krásne ružové vyhotovenie, takže ihneď zaujme celé okolie. 11 vetračiek na prilbe zabezpečí počas športového zážitku dostatočné prúdenie vzduchu, dieťa sa tak ľahko nespotí a bude sa cítiť komfortne. Prilba pre deti je veľmi bezpečná a je vyhotovená z kvalitných materiálov.

Detské športové prilby patria k najdôležitejším ochranným pomôckám, ktoré ochránia vaše ratolesti pred zranením. Nadčasový dizajn detskej prilby je zárukou toho, že ju deti budú rady využívať a nosiť naozaj dlhý čas. S prilbou od smarTrike si dieťa bude výborne užívať voľný čas, bez obáv a starostí. Športovanie a pobyt na čerstvom vzduchu je pre deti veľmi dôležité, pričom sa u nich rozvíja jemná motorikakoordinácia pohybovzručnosť posilňujú sa svalyOkrem prilby je určite potrebné pre svoje dieťa zadovážiť aj ďalšie ochranné pomôcky - chrániče na kolená, zápästia a lakte.

Výrobca smarTrike je producent detských trojkoliek a odrážadiel, ktoré sú populárne na celom svete a jeho produkty sú jedny z najpredávanejších. Na svetovom trhu už pôsobí viac ako dekádu, je to svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek, je zárukou kvality, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich detí. Ochranné pomôcky od smarTrike sú výbornou voľbou pre každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 5 rokov
RozmeryS (53-55 cm)
Hmotnosť0,35 kg
Farbafialová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.